Home » Letërsi » Frederik Rreshpja » Profetet e rreme

Profetet e rreme

Profetet e rreme

Dhe kemi qenë tmerrësisht të persekutuar.

Dhe jemi biblikë me biografi të mirë.

Mjerë ju që po i besuat çdo të kryqëzuari!

Dhe vetëm ne mund t’ju çojmë në parajsë.

N.q.s. s’na besoni, ne mund të marrim edhe

masa.

Injorantët e dreqit!

Amen!

www.ShkoderZemer.com

> ShkoderZemer.com Facebook <


Komento

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: