Profetet e rreme

Profetet e rreme

Dhe kemi qenë tmerrësisht të persekutuar.

Dhe jemi biblikë me biografi të mirë.

Mjerë ju që po i besuat çdo të kryqëzuari!

Dhe vetëm ne mund t’ju çojmë në parajsë.

N.q.s. s’na besoni, ne mund të marrim edhe

masa.

Injorantët e dreqit!

Amen!

www.ShkoderZemer.com

> ShkoderZemer.com Facebook <

Advertisements

Komento

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s